slubna-bizuteria-srebrna slubna-bizuteria-srebrna

Czy znacie trzy podstawowe słowa przedstawiające stereotypową damę? Ja znam: uczucie, bliscy oraz wyglad. Co kryje się pod tymi nazwami? Jakich rzeczy potrzebują panie? Jakich rzeczy nienawidzą? Z czym się borykają ? Jakich rzeczy nie zostawiają nawet na moment? W tym artykule omówimy pierwsze podstawowe pojęcie: miłość w życiu kobiety. Spróbujmy je poznać. Jak postrzega siebie kobieta, a widzi ją płeć męska? Czego oczekują oby dwie ze stron? Damy uwielbiają czuć się adorowane. Znaczna większość ceni sobie sytuacje kiedy ukochany przejmuje inicjatywę w ich relacji w swoje ręce jednakże nie przyjmują zachowania w nieskończoność zaangażowanego „sługi”. Jak często mawiają w połowie pragną troski, stałości w uczuciach, jednakże w drugiej połowie skrycie marzą o tym by obecny kochanek czasami stawiał opory, bywał niedostępny. Co za tym idzie? Damy wbrew pozorom także kochają zdobywać, bo czy kogoś satysfakcjonuje w pełni łatwo zdobyta rzecz, a dopiero co więź czy uwaga kogoś drugiego? Oczywiście, że nie. Tak więc jak sprostać wymaganiom pięknych pań? Jak to rozegrać by bywać na pozycji lidera?
Troszcz o kobietę w sposób jaki chce, zaobserwuj kobiece małe lub wielkie potrzeby, żeby wiedzieć jakie z nich bywają najważniejsze oraz na tych skup się najmocniej, zwyczaj bywania niedostępnym wypracujesz dyskutując z kobietą. Zapamiętaj, że to rozmowa jest fundamentem szczęśliwego związku.
Nie zapominaj, że relację należy pielęgnować często drobnymi gestami, manewrami. Niepodtrzymywane uczucie wcześnie czy później po prostu wygasa. Właśnie to sprawia, że męsko-damska relacja jest niezwykła, ale również krucha.

slubna bizuteria srebrna