producenci-dodatkow.pl

Produkty złotnicze posrebrzane, czy też srebrne? Które z nich wybieramy częściej? Ta walka ma miejsce już długo na świecie. W tej chwili postaramy się udzielić odpowiedzi w tej kwestii. Nie mniej temat nie będzie to takie proste jak może się wydawać. Oba typy wyrobów jubilerskich mają ciekawe minusy, ale również i powszechnie znane pozytywne aspekty użytkowania.
Prawdziwa biżuteria – najczęściej produkuje się takie modele z czystego metalu. Dlatego właśnie pozostaje znacznie droższa. Tworzy się ją przetapiając rudy srebra. Pozostaje dużo dostojniejsza oraz dokładnie z tej przyczyny regularnie wybierają ją ludzie z wyższych sfer. Także znaczące jest miejsce jej prezentacji, najczęściej pozostają to galerie jubilerskie. Pozostaje ładnie zaprezentowana w oświetlonych, gablotach. Podczas jej zakupu często otrzymamy piękne pudełeczko. W jubilerskim salonie obsługa klienta na pewno pozostanie milsza oraz lepiej wykwalifikowana. Wyroby złotnicze ze szlachetnych metali o czym również nie należy pamiętać, nie wywołują reakcji alergicznych.
Sztuczna biżuteria – pozostaje zazwyczaj robiona ze mieszanin pospolitych metali, a plateruje się ją niewielką warstwą złota. Sztuczne wyroby w miarę w niekrótkim czasie rysują się i kobiety wyrzucają je. Ich najpowszechniejsza pozytywna strona to oczywiście niewielka cena sprzedaży. Niestety uważamy, że potrafi wywoływać reakcje alergiczne, z reguły produkty z domieszką chromu. Co istotne linie biżuterii platerowane pozostają wybitnie oryginalne ze względu na stop, bez owijania w bawełnę zdecydowanie łatwiej ją wyprodukować. Zestawy W tym przypadku najczęściej złożone są z dwóch części – – naszyjnika i kolczyków.
Reasumując biżuteria srebrna jest ładniej zrobiona oraz nie powoduje uczuleń. Choć pozostaje znacznie więcej warta, co więcej nie ściera się aż tak szybko jak platerowana. Z kolei modele biżuterii sztucznej pozostają ładniejsze i tańsze. Który gatunek pozostaje lepszy? W naszej opinii są zwyczajnie inne.

Producenci dodatkow