beauty77.pl

Co najbardziej pobudza zmysły mężczyzn? Co powoduje że zmieniamy się w zdecydowane i pewne siebie kobiety i kusicielki? Odpowiedzią na powyższe pytania jest pojęcie wszystkim znane – bielizna oraz,i jej właściwości.
Co jest najważniejsze przy wyborze bielizny, kompletu bielizny dla siebie, co powinno się mieć na oku?
Jednym z najważniejszych wyznaczników dobrej bielizny, winien być materiał, gdyż to on zaświadcza o komforcie noszenia jej przez ciebie i twojego patnera. To tkanina decyduje o samopoczuciu ale też o tym czy spełni swoją funcję w życiu na co dzień ale też w wyjątkowych dla nas chwilach
Bielizna produkowane są najczęściej z
materiałów naturalnych ale też tych sztucznego pochodzenia. Jeśli mowa o materiałach pochodzenia naturalnego najczęściej wykorzystuje się bawełnę. O jakości bawełny świadczy długość sprężystość włókien. Wyróżniamy dwa typy bawełny- czesana i bawełna superczesana.Oby dwie są przyjazne dla skóry. Bielizna bawełniana jest niezwykle powiewna ale również sprawia że skóra może swobodnie oddychać. Coraz częściej zaczyna się używać włókna bambusowe która często słusznie zastępuje bawełnę. Jest także aksamitne oraz rozciągliwe. Jednak w dzisiejszych czasach naturalność coraz częściej zastępowane są tworzywami sztucznymi, w tym przypadku też. Jako przykład podamy elastan który od wielu lat jest ulepszany i nadal pozyskuje spore zainteresowanie i zastosowanie. Łączy się go również z naturalnymi włóknami. Zbliżony charakter do niego ma polyamid – również oddychający materiał oraz niesłychanie powiewny.

Beauty 77